SİGORTA ACENTESİ 0546 446 37 57

Ana Sayfa » Haberler » SİGORTA ACENTESİ 0546 446 37 57

Sigorta Teklif için Hemen Arayınız. 0546 446 37 57 

Hizmet ve Ürünlerimiz.

📌 Zorunlu Trafik Sigortası   
📌 Kasko Sigortası                                                                                                                                               📌 Nakliyat Sigortaları
📌 Sağlık Sigortası
📌 Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
📌 Seyahat Sağlık Sigortası
📌 Konut Sigortası
📌 Mühendislik Sigortaları
📌 Mesleki Sorumluluk Sigortaları

 

En Uygun Sigorta

2000 yılında hizmete başlayan Biçer Group Sigorta Danışmanlık aracılık hizmetimiz Bugün her yıl artan üretimi, personel sayısı ve ‘’bilinçli Sigortalılık’’ anlayışına getirdiği yenilikleri ile  sektöründe önemli ve saygın bir yere sahiptir.  

Çalışanlarına uyguladığı sürekli eğitim programıyla, motivasyon, yeni ürün bilgileri, uluslararası sigorta uygulamalarıyla  birlikte ayrıca bir  ‘’okul’’ misyonunu da üstlenmiştir. 

Şirket çalışanlarının da şirket sahibi gibi çalışmasıyla, kişisel özğüvenin artması ve yaratıcılığı motive ederken  insana ‘’insan olduğu için’’ değer veren anlayış sayesinde oluşan ekip ruhu ile bir çok özel sigorta projesine birlikte imza atılmıştır.

Dürüst ve ilkeli çalışmalarını  markasına yansıtarak  kalıcı olmayı amaç edinmiş olan şirketimiz;  Değişimlere  açık yapısı ile bundan sonra da başarılarına yenilerini ekleyecek,  ‘’sigortalıları ile birlikte’’  sektöründe uzun yıllar yer alarak,  şimdi olduğu gibi hep ‘’İLK’’  olanı yapmaya devam edecektir.

Tüm Nakliyecilerin paylaşımlarını ister whatsapp, ister sosyal medyadan yapılan tüm internetteki dijital ilanlara web sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.