İçeriğe geç
Anasayfa » İlanlar » Amasya Dönüş Aracı

Amasya Dönüş Aracı

İLAN SAHİBİ : Nakliye Yük Borsası

İLAN DURUMU : İlanın süresi dolmuş.

İLAN TARİHİ : 21 Eyl 2019 13:14

İLAN NO :

 Bu ilana teklif ver

Yaklaşık 8 sene öncesine kadar Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Amasya’ya nakliye işi için gelen kamyon, kamyonet ve tırların kendilerine dönüş yükü bulmaları neredeyse imkansızdı. Taşıma yapan bu araçların çoğu zaman araçlarına uygun dönüş yükü bulamadıklarından Amasya’dan boş döndükleri de olurdu. Nakliye Yük Borsası bu konuda büyük sıkıntılar yaşayan nakliyeci ve şoförlerin derdine çözüm ortağı oldu. Sistemimizde kayıtlı olan 10.000 araç ve müşteri portföyü ile hem araçların boş dönmemesini hem de değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan nakliye işlemini en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Nakliye sektöründe hız, güven ve ekonominin buluştuğu Nakliye Yük Borsası profesyonel ekip & ekipmanı ile hizmetinizde.

7/24 TEL: 0546 446 37 57

Taşımacılıkta eşyalarınızın düzen ve nizamına uygun şekilde taşıması için uygun araç seçimi çok önemli bir husustur. Rastgele bir araç seçilerek yapılan taşıma işlemlerinde eşyalarınızın zarar görebilir.. Bu doğrultuda firmamız taşımacılık işlemleriniz için son sistem ve yeni araç ve personellerimiz ile taşınacak eşya miktarına göre tespit ettikten ve sonra taşıma işlemlerini başlamaktadır.

Dönüş Aracı Nedir?

Amasya’ya yük getirmiş olan kamyonet, kamyon ve tırlarımızın daha sonrası Amasya’dan çıkış yapacağı bu nedenle yük aradığı, siz müşterilerimizin de İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanına gidecek olan eşyalarının taşınmasını gerçekleştirebildiğimiz sistemdir.

Parsiyel Taşıma, Komple Yük Taşımacılığı, Ofis & Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini sunmaktayız.

Teklif Ver