SİZDE BİZE KATILIN

Ana Sayfa » Haberler » SİZDE BİZE KATILIN

 Merhaba Nakliye Yük Borsası, Dan Her geçen gün taşımada yeniliklerle üreticilerin hizmetinde.

Nakliye lojistik taşıma ve taşınmada yeniliklerle her geçen gün daha global taşımacılar için teknolejik hizmet ağımız devam etmektedir. Öylesine hızlı akan bir çağda yaşamaktayız her gün hayatımıza yeni bir teknoloji ile tanışıyoruz  ve biz bunlardan çok azından sahibiz NAKLİYE YÜK BORSASI OLARAK Türkiye Genelindeki Tüm ilanları web sitemizde bulabilirsiniz. Web sitemize 300 adet internet sitesi tarafından desteklenmektedir.  4500 çözüm odaklı Nakliyat firmamız birlikte çalışmaktayız. 

Günlük Whatsapp ta yayınlanan 2000 ilan ve 1500 adet boş araç ilanı yayınlanmaktadır. Nereden yük ilanı eklenirse Tüm kullanıcılarımız ilanlara teklif verebilir ve araçlarına iş temini yapabilirler. Yük ilanlarınız için kendi aracı uygun olmayan esnaflar başka esnafın aracına iş verip müşterisine daha hızlı ve ekonomik hizmet sunabilme şansı yakalamaktadır.  Kamyon ve tır şoförlerimizin saatlarce whatsapp ve fesbuk sayfalarında iş bakmaktansa tek bir noktada yük bulma ve boş aracını ekleme kolaylığı sağlamaktadır. SİZDE BİZE KATILIN İŞLERİNİZDE DAHA HIZ KATALIM 

 

   NAKLİYE YÜK BORSASI

Proje Geliştirme Uzmanı  Duygu SEZENER.,

 

 

 

https://www.facebook.com/100000836004480/videos/3487210654650100/

Tüm Nakliyecilerin paylaşımlarını ister whatsapp, ister sosyal medyadan yapılan tüm internetteki dijital ilanlara web sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara Fiyat Öğren!