Nakliyeci Güvenilir Olur…

Ana Sayfa » Haberler » Nakliyeci Güvenilir Olur…

Nakliyeci Güvenilir Olur…

  Nakliyeci güvenilir olur… Nakliyeci demek ne demek bunun anlamını bilmeyen ister nakliyeci olsun ister iş veren olsun, Sorumlu kişi sıfatına ermemiş kişidir.

 Nakliyeci denen sektör bir ürünün doğumun dan ölümüne kadar hizmet eden bir sektördür. siz ona gözünüz gibi baktığınız ve yetiştirdiğiniz malınızı teslim edersiniz karşılığında bir kağıt parçasına atılan bir imza aslında imzada prosüdür gereğidir taşıyan kişi yükünü kamyon yada tır, a yüklemesiyle sizin mesai biti minizle evinize istirahat gideceksiniz oysaki o şoförde  sizinle aynı gün içinde mesai yaptı ve yoruldu sizin yükü teslim etmenizle onun aslında sizinle olan işi daha yeni başlıyor. 

   Kaptan yola çıkacak ve saatlerce  o gecenin sessizliğinde siz derin uykuda iken o gaz basacak onun tek düşüncesi var o teslim alınan malzemeyi yerine teslim etmek ve hayırlısı ile aynı gün dönüş için yeni bir ufka yol almak ve rızkın peşinde olmak….. 

   peki bu nakliyeci siz evinizde uyurken ne yaptı sizin için  yapması gerekir……..

1 Malzemeyi teslim etmek için hani sizin hesaba atarız diyerek faturayı alıp gönderdiğiniz işe mazot aldı. en az sizin ödemenizin % 60 kadar  yol otoban köprü parsı verdi aracın arızası varsa yolda onlarla cebelleşti, ve uykusu geldi ama her yerde yatamazdı hırsızlık olma ihtimali var ama arabası yada kendisi için değil sizin malınızı düşündüğü için korkusu var yoksa o canını yada arabası için korkmaz…

  sizde şimdi buna göre gelen şoföre değer verin ben sizin ne yapmanızı dile getirmeyeceğim siz orasını anlarsanız anlarsınız sizin adabı mahşer kurallarınıza ve aile terbiyenize bağlı ama bizim tek derdimiz var sizinle.  Yükünüzü teslim alınca şu NAKLİYE BEDELİNİ ELDEN ÖDEYİNİZ adam rahat bir nefes alıp gecenin ve yolun yorgunluğu bitsin anlayan anlar anlamayana BŞK ne yapsın…………………….

Nakliyeciler Derneği

Başkanı Cavit BİÇER

Tüm Nakliyecilerin paylaşımlarını ister whatsapp, ister sosyal medyadan yapılan tüm internetteki dijital ilanlara web sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara Fiyat Öğren!
Nakliye Yük Borsası Hoş geldiniz. Fiyat talebi için taşınma yapılacak il ilçe. yükündetay bildirmeniz yeterlidir
Send via WhatsApp