İçeriğe geç
Anasayfa » İlanlar » İRFAN NAKLİYAT

İRFAN NAKLİYAT

İLAN SAHİBİ : Nakliye Yük Borsası

İLAN DURUMU : İlanın süresi dolmuş.

İLAN TARİHİ : 29 Eki 2019 18:11

İLAN NO :

 Bu ilana teklif ver

13 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz.

Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz

VİZYON

Evden Eve Nakliyat ve Lojistik faaliyetlerde Ulusal ve Uluslararası şirketlerin ve bireysel müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmak.

İLKELERİMİZ

•         Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz.
•         Verimliliği sürekli sorgulayarak, üretkenliğimizi artırırız.
•         Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın, en büyük kazanç olduğunu biliriz.
•         Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız.
•         Kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz
•         Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız.
•         Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

Teklif Ver