Ender Nakliyat

Firma İsmi : Ender Nakliyat

Tekefon : +90 0216 394 48 33-34-35-36

E-Posta : info@endernakliyat.com

Adres : Orhanlı Mah. Demokrasi Cad. Nakliyeciler Sitesi İstanbulpark Lojistik Merkezi A blok No:25-26 Tuzla / İstanbul TÜRKİYE

Firma Hakkında

Ender Nakliyat olarak, 2006 yılından beri yurt içi ağırlıklı olmak üzere parsiyel ve komple nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Şirketimiz, eşit rekabet şartlarının çok ağır olduğu nakliye sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış, ticari sırlara özen göstermekte , kazan kazan (win&win) ilkesi doğrultusunda dürüst ve özverili bir şekilde faaliyetine devam etmektedir. Sektördeki konumumuzu koruyarak, yeni pazarlara ulaşmayı hedefliyor, firmamızın altyapısını yeni gelişmeler doğrultusunda sürekli güncelleyerek, hizmet kalitemizi artırarak yolumuza devam ediyoruz.  Ağırlıklı olarak kimyasal ürünlerin taşımacılığında faaliyet gösteren şirketimiz, her geçen yıl içerisinde taşıma kapasitesini artırmaktadır. Yetkilendirilmiş kurumlar tarafından, kimyasal ürünlerin lojistiğinin sağlanması hakkında personellerimize gerekli eğitimlerin  verilmesi sağlanmakta olup, araçlarımızın da bu sektörde gerekli donanımlara sahip olmasını sağlamaktayız.

Tüm Nakliyecilerin paylaşımlarını ister whatsapp, ister sosyal medyadan yapılan tüm internetteki dijital ilanlara web sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara Fiyat Öğren!
Nakliye Yük Borsası Hoş geldiniz. Fiyat talebi için taşınma yapılacak il ilçe. yükündetay bildirmeniz yeterlidir
Send via WhatsApp