Bozok Nakliyat 

İlan Sahibi : NAKLİYE YÜK BORSASI

İlan Sahibi Telefon : 0546 446 37 57

İlan Durumu : -

İlan Tarihi : 05 Kasım 2019 - 13:56

İlan No : 8019

İlan Açıklaması

OZOK NAKLİYAT HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Şirketimiz,lojistik konusunda deneyime ve yeterli tecrübeye sahip olduktan sonra, yenilikçi bir düşünceyle 2008 yılında BOZOK NAKLİYAT adı altında faaliyete başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana, verdiğimiz lojistik planlama desteğiyle bir nakliyeci firmadan hep daha ileride olduk. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet; en az maliyetli, en güvenilir ve en pratik yolu önermekle başlar. En iyi hizmeti sunmayı temel misyonumuz kabul edip , hizmet verdiğimiz kurumları birer çalışma partneri olarak görerek istikrarlı, düzenli ve özverili hizmet vermeyi prensibimiz olarak kabul ettik.

 

Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi lojistik hizmetinde de zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanımına gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeydedir.

 

Başta İstanbul olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde bilgili ve tecrübeli çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Teknolojinin hızla geliştiği ve hizmet anlayışının değiştiği günümüz koşullarında, dış ticaret firmaları lojistik alanda dış kaynak (outsourcing) hizmeti almaya başlayarak başta personel ve iletişim olmak üzere bir çok maliyetlerini azaltmış, ana faaliyet alanlarında yoğunlaşarak sektörlerinde daha fazla rekabet etme gücü elde etmişlerdir.

 

Firmamız kapıdan kapıya teslim (door to door) çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen, ithalat, ihracat, uluslararası taşıma(kara, hava, deniz,demir, kombine), gümrükleme, depolama, sigorta, yurtiçi nakliye, danışmanlık ve tercüme alanında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

 

Farkımız; müşteriye düşük maliyetlerle yüksek kalitede hizmet verebilmektir. En önemli amacımız, modern lojistik anlayışımızla değişen koşullarda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmek ve müşteri memnuniyetini devamlı olarak arttırmaktır.


BOZOK NAKLİYAT olarak bize göstermiş olduğunuz destek, öneri ve eleştirileriniz için sizlere teşekkür ediyoruz

İlan Galeri

BU İLANA TEKLİF VERİNİZ

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

Nakliye Yük Borsası Hoş geldiniz. Fiyat talebi için taşınma yapılacak il ilçe. yükündetay bildirmeniz yeterlidir
Send via WhatsApp
Araç çubuğuna atla