KİRALIK MOBİL KONKASÖR TESİSİ

İlan Sahibi : NAKLİYE YÜK BORSASI

İlan Sahibi Telefon : 0546 446 37 57

İlan Durumu : -

İlan Tarihi : 12 Eylül 2019 - 19:18

İlan Açıklaması

KİRALIK MOBİL KONKASÖR TESİSİ 0532 641 89 87

Kapalı devre kırma eleme tesisi ve seyyar konkasör olarak adlandırılan mobil konkasör tesisi serisi ile sizlere yüksek kapasite ve kaliteye sahip kırma eleme tesisi çeşitlerimizi takdim etmekteyiz. MCP serisi olarak adlandırdığımız bu tesislerimiz, işletmelerin bütçesine ve istedikleri malzemelerin çeşitlerine göre farklı kapasiteler de sizlere sunulmaktadır. Birçok yönden avantajı bulunan mobil konkasör tesisi serisi Türkiye de üretilen birçok tesisten farklı olarak dizayn edilerek sizlere sunulmaktadır.

Mobil konkasör tesisleri, besleyiciler başta olmak üzere birçok kırıcıdan meydana gelmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bu tesislerin bakım ve kurulum kolaylığı sayesinde firmalara özellikle maliyet konusunda oldukça yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz. Sabit tesislere göre üretim kapasitesi ne kadar az da olsa, kolay taşınabilir özelliği ve düşük maliyetli kurulum-kullanım imkanı ile bir çok işletme tarafından daha çok tercih sebebi olmaktadır.

Mobil Konkasör Tesisi Avantajları

Bu tesislerin sabit tesislere göre bir çok avantajı bulunmaktadır. Özellikle taşınabilir olması ile istenilen şantiye alanına kolaylıkla sevkıyatı gerçekleştirmektedir. Bu şekilde sevkıyatın kolay olması nakliye maliyet oranın  da düşük olmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca mobil kırma eleme tesislerinin en büyük avantajları kullanım kolaylığı olması sebebi ile tek bir eleman ile bile kolaylıkla işletmeye alınacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu da fazladan eleman maliyetinin düşmesi anlamına gelmektedir. Bu tesislerin tek bir dezavantajı var o da sabit konkasörlere göre daha az üretim yapmaktadır.

İlan Galeri

BU İLANA TEKLİF VERİNİZ

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Teklifiniz

Nakliye Yük Borsası Hoş geldiniz. Fiyat talebi için taşınma yapılacak il ilçe. yükündetay bildirmeniz yeterlidir
Send via WhatsApp
Araç çubuğuna atla