Ağır Nakliye Taşımacılığını Kimler Yapar?

Ana Sayfa » Haberler » Ağır Nakliye Taşımacılığını Kimler Yapar?

NAKLİYE YÜK BORSASI 

Bize  Ulaşın 7/24:  0546 446 37 57

 

Ağır Nakliye Taşımacılığını Kimler Yapar?
Ağır nakliye taşımacılığı, standart ölçülerin dışında olan yüklerin özel ekipmanlar ve araçlar ile emniyetli ve kısa bir sürede taşınma işlemidir. Bu taşıma hizmeti yükleri bir yerden bir yere götürmekten ibaret değildir. Müşteri talebi doğrultusunda montajlama, depolama ve sigorta hizmetleri ile de desteklenmelidir. Ağır nakliye taşımacılığını normal nakliye firmaları gerçekleştiremez; çünkü bu taşıma için normalde kullanılan araçlar ve ekipmanlar yeterli değildir. Ağır nakliyat, sadece şehirler arası değil; ülkeler arası taşımacılığı da kapsadığından ülke prosedürleri hakkında bilgi sahibi ve yol analizlerini doğru yapabilen firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Ağır nakliye hizmeti ile neler taşınır?

Ağır nakliye taşımacılığı kapsamında;

Trafo,
Konteynır şantiye,
Türbin,
Santraller,
Jeneratör,
Fuar stantları ve ekipmanları,
Yat ve tekne,
Silolar,
Tır nakliye ve ağır araçlar,
İş makineleri gibi taşınması zor, büyük ve ağır yükler taşınır.
Ağır nakliye firmalarının özellikleri nelerdir?

Ağır nakliyenin taşınması büyük zahmet ve özen ister. Büyük ve ağır yüklerin emniyetli bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlara ve araçlara ihtiyaç duyulur. Standart ölçülerdeki yüklere uygun römorklar ve çeker araçlar ile öncü araç eşliğinde taşınan ağır yüklerin en emniyetli ve en kısa sürede istenilen yere taşınması gerekir. Ağır yük taşımacılığı yapan firmaların kullandığı ağır nakliye araçları araçlar standart araçlar, lowbed araçlar ve hidrolik araçlardır.

Ağır nakliye firmalarının çalışanları profesyonel olmak zorundadır. Ağır nakliye, mühendislik bilgisi gerektiren bir taşıma işlemi olduğu gibi gerek şehir içi gerek yurt dışına yük taşındığından dolayı coğrafi ve yol bilgilerinin bilinmesi kısa sürede ve güvenli bir şekilde yüklerin taşınması anlamına gelir. Yol analizi, ülke prosedürleri ve hangi ekipmanlarla taşıma işleminin gerçekleştirileceği gibi bilgiler de ağır nakliye firması çalışanlarının bildikleri ve tecrübe ettikleri konular arasında olmalıdır.

2010 yılında İstanbul’da kurulmuş, 2007 yılında Almanya Offenbach – Rodgau’da acentesini açmış NAKLİYE YÜK BORSASI, ağır yük taşımacılığını dünya standartlarına uygun olarak Türkiye’de ve Avrupa’da gerçekleştirmektedir. R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliği olan 100 den fazla çözüm ortağı ile emniyetli ve kaliteli bir taşımacılık hizmetini müşterilerine sunan  NAKLİYE YÜK BORSASI  ile ağır yük taşımacılığı işlemlerinizi güvenle yerine getirebilirsiniz.

NAKLİYE YÜK BORSASI 

Bize  Ulaşın 7/24:  0546 446 37 57

Tüm Nakliyecilerin paylaşımlarını ister whatsapp, ister sosyal medyadan yapılan tüm internetteki dijital ilanlara web sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara Fiyat Öğren!
Nakliye Yük Borsası Hoş geldiniz. Fiyat talebi için taşınma yapılacak il ilçe. yükündetay bildirmeniz yeterlidir
Send via WhatsApp